Hidrolik kesme makinesi ile her türlü betonu titreşimsiz, hasarsız, dikey, yatay ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan beton kesilebilir. MGS Karot olarak yüzeye zarar vermeden gerekli kısımları düzgün bir şekilde keserek müşterilerimiz için bir çözüm oluşturabiliriz.  

Hidrolik kesim, en çok betonarme perdelerdeki kesme işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu iş için özel olarak tasarlanmış bir rayın üzerinde hareket eden mekanizmaya bağlı kesici cismin hareketinden faydalanılır.
Mekanizme üzerinde bulunan testere, mekanizmanın sabit durduğu yere göre paralel kesim yapar. Perde döşeme, kiriş kolon gibi betonarmelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Hidrolik beton kesmenin en büyük avantajı; betonu keserken hiç titreşim çıkartmadan ve etrafındaki betonları koruyarak çatlamasını önleyip kesme işlemini temiz bir şekilde yapmasıdır. 

MGS Karot firmamız olarak, hidrolik beton kesme işlemimizi, alanında uzman çalışanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Kesme işlemleri esnasında etrafa ve yapıya zarar verebilecek işlemlerden yeterince uzak durmaya özen gösteren çalışanlarımız, 100% müşteri memnuniyeti ve güveni için çalışmaktadır.